Usługi z zakresu medycyny estetycznej

W naszym centrum oferujemy szereg usług z zakresu medycyny estetycznej. Dbamy nie tylko o zdrowie, ale i wygląd naszych Pacjentów, zapewniając im profesjonalne zabiegi na twarz i ciało. Wykwalifikowani specjaliści korzystają z nowoczesnych urządzeń oraz certyfikowanych preparatów. Z osobami odwiedzającymi nasze centrum przeprowadzamy wnikliwy wywiad, poznajemy ich potrzeb i proponujemy najlepsze zabiegi dopasowane do ich indywidualnych oczekiwań.

Modelowanie i wypełnianie ust kwasem hialuronowym

Zajmujemy się modelowaniem i wypełnianiem ust kwasem hialuronowym. To prosty i skuteczny zabieg, który daje natychmiastowe efekty. Dedykowany jest wszystkim tym, którym zależy na pełnych, jędrnych i symetrycznych ustach. Kwas hialuronowy sprawi, że dolna i górna warga odzyska swój naturalny kolor, a także odżywienie. To również doskonały sposób na pozbycie się zmarszczek z okolicy ust.

Lipoliza

Nasza oferta obejmuje również zabieg lipolizy. Jego celem jest usunięcie nagromadzonej tkanki tłuszczowej poprzez rozkład trójglicerydów. Polega na wstrzyknięciu preparatu zawierającego kwas dezoksycholowy w wybraną partię ciała. Lipolizę można stosować m.in. na pośladkach, brzuchu, udach, plecach, czy ramionach. To innowacyjna metoda pozwalająca na skuteczne modelowanie sylwetki.

Stymulacja tkankowa

Podczas zabiegów używamy preparatów do stymulacji tkankowej. Służą one m.in. do odbudowy struktury skóry, a tym samym uzyskaniu efektu jędrnej, nawilżonej i młodej cery. Stymulacja tkankowa przyczynia się do poprawy owalu twarzy, wygładzenia zmarszczek, wypełnienia drobnych ubytków, czy nawet napięcia skóry.

Zapraszamy do naszego Centrum Medycznego.