Usługi z zakresu medycyny estetycznej – Rzeszów

Medycyna estetyczna – Rzeszów

W naszym centrum oferujemy szereg usług z zakresu medycyny estetycznej. Dbamy nie tylko o zdrowie, ale i wygląd naszych Pacjentów, zapewniając im profesjonalne zabiegi na twarz i ciało. Wykwalifikowani specjaliści korzystają z nowoczesnych urządzeń oraz certyfikowanych preparatów. Z osobami odwiedzającymi nasze centrum przeprowadzamy wnikliwy wywiad, poznajemy ich potrzeb i proponujemy najlepsze zabiegi dopasowane do ich indywidualnych oczekiwań. Bardzo ważne jest dla nas również to, by każdy Pacjent czuł się u nas komfortowo. Dbamy więc o przyjazną, intymną atmosferę, która sprzyja relaksowi. Jeśli więc są Państwo zainteresowani zabiegami medycy estetycznej, zapraszamy do naszej placówki w Rzeszowie.

Modelowanie i wypełnianie ust kwasem hialuronowym w Rzeszowie

Zajmujemy się modelowaniem i wypełnianiem ust kwasem hialuronowym. To prosty i skuteczny zabieg, który daje natychmiastowe efekty. Dedykowany jest wszystkim tym, którym zależy na pełnych, jędrnych i symetrycznych ustach. Kwas hialuronowy sprawi, że dolna i górna warga odzyska swój naturalny kolor, a także odżywienie. To również doskonały sposób na pozbycie się zmarszczek z okolicy ust. Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym pozwala zarówno uwydatnić usta i nadać im właściwy kształt, jak i skutecznie je nawilżyć. Procedura nie wymaga specjalnego przygotowania i trwa zazwyczaj około 15-30 minut. Bardzo ważne jest jednak, by przeprowadzić wywiad lekarski przed zabiegiem. Powiększanie ust kwasem jest praktycznie bezbolesne. Przed przystąpieniem do niego lekarz ocenia kształt i wielkość ust pacjenta, a następnie dobiera odpowiednią ilość preparatu. Kwas hialuronowy podawany jest za pomocą cienkiej igły lub kaniuli, co pozwala na precyzyjne modelowanie ust i uzyskanie oczekiwanego efektu.

Lipoliza iniekcyjna

Nasza oferta obejmuje również zabieg lipolizy iniekcyjnej. Jego celem jest usunięcie nagromadzonej tkanki tłuszczowej poprzez rozkład trójglicerydów. Polega na wstrzyknięciu preparatu zawierającego kwas dezoksycholowy w wybraną partię ciała. Lipolizę można stosować m.in. na pośladkach, brzuchu, udach, plecach, czy ramionach. To innowacyjna metoda pozwalająca na skuteczne modelowanie sylwetki. Efekty lipolizy iniekcyjnej są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak w zależności od wielkości obszaru poddanego terapii oraz ilości tłuszczu, może być konieczne przeprowadzenie kilku sesji. Po każdym zabiegu następuje stopniowa redukcja tkanki tłuszczowej, a skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta. Warto jednak pamiętać, że lipoliza iniekcyjna nie zastąpi zdrowego stylu życia i odpowiedniej diety – aby utrzymać efekty zabiegu, należy dbać o swoje ciało również po jego zakończeniu.

Stymulacja tkankowa

Podczas zabiegów medycyny estetycznej używamy preparatów do stymulacji tkankowej. Służą one m.in. do odbudowy struktury skóry, a tym samym uzyskaniu efektu jędrnej, nawilżonej i młodej cery. Stymulacja tkankowa przyczynia się do poprawy owalu twarzy, wygładzenia zmarszczek, wypełnienia drobnych ubytków, czy nawet napięcia skóry.

Zapraszamy do naszego Centrum Medycznego w Rzeszowie.